To nie była wizyta turystyczna. Przyjechali na rabunek

i

Autor: www.pixabay.com

To nie była wizyta turystyczna. Przyjechali na rabunek

2021-04-26 23:48

Kryminalni z Braniewa zatrzymali dwóch mieszkańców województwa pomorskiego, którzy okradali samochody w powiecie braniewskim. 33 i 34-latek zostali objęci policyjnym dozorem. Grozi im kara do 5. lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Braniewa zatrzymali dwóch mieszkańców województwa pomorskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że w marcu br. w ciągu jednej nocy podejrzani okradli auta na niestrzeżonym parkingu w jednej z podbraniewskich miejscowości, a następnie zatankowali samochód na miejscowej stacji pali i odjechali bez płacenia. Sprawcy ukradli m.in. pilarki spalinowe. Tropem mężczyzn ruszyli funkcjonariusze.

Do zatrzymania podejrzanych doszło 22 kwietnia na terenie województwa pomorskiego. Następnego dnia (23.04) zapadła decyzja, że 33 i 34-latek zostaną objęci policyjnym dozorem. Za przestępstwo kradzieży kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Uczestniczce Dance Dance Dance puściły nerwy? Krzyczała do jurorów
Sonda
Co zrobisz, kiedy "to wszystko się już skończy"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE