To nie była wizyta turystyczna. Przyjechali na rabunek

i

Autor: www.pixabay.com

To nie była wizyta turystyczna. Przyjechali na rabunek

2021-04-26 23:48

Kryminalni z Braniewa zatrzymali dwóch mieszkańców województwa pomorskiego, którzy okradali samochody w powiecie braniewskim. 33 i 34-latek zostali objęci policyjnym dozorem. Grozi im kara do 5. lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Braniewa zatrzymali dwóch mieszkańców województwa pomorskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że w marcu br. w ciągu jednej nocy podejrzani okradli auta na niestrzeżonym parkingu w jednej z podbraniewskich miejscowości, a następnie zatankowali samochód na miejscowej stacji pali i odjechali bez płacenia. Sprawcy ukradli m.in. pilarki spalinowe. Tropem mężczyzn ruszyli funkcjonariusze.

Do zatrzymania podejrzanych doszło 22 kwietnia na terenie województwa pomorskiego. Następnego dnia (23.04) zapadła decyzja, że 33 i 34-latek zostaną objęci policyjnym dozorem. Za przestępstwo kradzieży kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Uczestniczce Dance Dance Dance puściły nerwy? Krzyczała do jurorów
Sonda
Co zrobisz, kiedy "to wszystko się już skończy"?