Usłyszał 21 zarzutów za sklepowe kradzieże

i

Autor: www.pixabay.com Z relacji pracownika jednego z miejscowych sklepów wynikało, że z półek znikał alkohol.

Usłyszał 21 zarzutów za sklepowe kradzieże

2021-03-25 21:58

Policjanci z braniewskiego zespołu do spraw wykroczeń ustalili sprawcę kradzieży. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że w ciągu ostatnich miesięcy podejrzany 21 razy wyniósł ze sklepu alkohol, za który nie zamierzał zapłacić. 43-latek nie kwestionował swojej winy.

W połowie lutego br. policjanci z braniewskiego zespołu wykroczeń zostali powiadomieni o kradzieży. Z relacji pracownika jednego z miejscowych sklepów wynikało, że z półek znikał alkohol. Zgłaszający dodał, że takie sytuacje mają miejsce od grudnia minionego roku.

Sprawą zajęli się więc funkcjonariusze

Z ustaleń policjantów wynikało, że w ciągu kilku miesięcy sprawca sięgał po cudzą własność aż 21 razy. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego funkcjonariusze wytypowali 43-latka, który mógł mieć związek z kradzieżami. W środę (24.03) podejrzany usłyszał aż 21 zarzutów za popełnione wykroczenia. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy i dobrowolnie poddał się karze grzywny w wysokości tysiąca złotych. Będzie także musiał zapłacić za skradziony towar.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Praca psów policyjnych
Sonda
Czy kiedykolwiek dzwoniłeś pod numer alarmowy?