Usłyszał 21 zarzutów za sklepowe kradzieże

i

Autor: www.pixabay.com Z relacji pracownika jednego z miejscowych sklepów wynikało, że z półek znikał alkohol.

Usłyszał 21 zarzutów za sklepowe kradzieże

2021-03-25 21:58

Policjanci z braniewskiego zespołu do spraw wykroczeń ustalili sprawcę kradzieży. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że w ciągu ostatnich miesięcy podejrzany 21 razy wyniósł ze sklepu alkohol, za który nie zamierzał zapłacić. 43-latek nie kwestionował swojej winy.

W połowie lutego br. policjanci z braniewskiego zespołu wykroczeń zostali powiadomieni o kradzieży. Z relacji pracownika jednego z miejscowych sklepów wynikało, że z półek znikał alkohol. Zgłaszający dodał, że takie sytuacje mają miejsce od grudnia minionego roku.

Sprawą zajęli się więc funkcjonariusze

Z ustaleń policjantów wynikało, że w ciągu kilku miesięcy sprawca sięgał po cudzą własność aż 21 razy. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego funkcjonariusze wytypowali 43-latka, który mógł mieć związek z kradzieżami. W środę (24.03) podejrzany usłyszał aż 21 zarzutów za popełnione wykroczenia. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy i dobrowolnie poddał się karze grzywny w wysokości tysiąca złotych. Będzie także musiał zapłacić za skradziony towar.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Praca psów policyjnych
Sonda
Czy kiedykolwiek dzwoniłeś pod numer alarmowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE