Tragiczny wypadek – zginął strażak - ochotnik

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej Braniewo – Płoskinia, w pobliżu miejscowości Szalmia.

Tragiczny wypadek na trasie Braniewo - Pieniężno. NIE ŻYJE strażak OSP!

2022-03-16 23:54

Kilkadziesiąt minut trwała reanimacja kierowcy z wypadku, do którego doszło w środę, 16 marca na drodze powiatowej Braniewo – Płoskinia, w pobliżu miejscowości Szalmia. Niestety mimo wysiłków ratowników mężczyzny nie udało się uratować. Okazało się, że był to strażak – ochotnik, naczelnik OSP z Płoskini.

Do zdarzenia doszło około godziny 14.00 na prostym odcinku drogi. Auto osobowe marki skoda z nieznanych przyczyn zjechało na pobocze i uderzyło czołowo w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowała jedna osoba, mężczyzna.

W chwili przyjazdu straży pożarnej na miejsce wypadku wewnątrz rozbitego auta znajdował się nieprzytomny kierowca. Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie przystąpili do uwolnienia poszkodowanego z auta, a następnie po wydobyciu na zewnątrz rozpoczęła się walka o życie kierowcy. Po kilkudziesięciu minutach medycznych działań ratowniczych, lekarz obecny na miejscu stwierdził zgon kierowcy.

Tragiczny wypadek na trasie Braniewo - Pieniężno. Zginął strażak OSP z Płoskini

Dramat tego zdarzenia jest jeszcze większy, gdyż na miejscu wypadku szybko okazało się, czyje życie zostało tragicznie przerwane. Za kierownicą skody siedział 35-letni druh, strażak - ochotnik, naczelnik OSP z Płoskini.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Śmierć na budowie muzeum. Robotnika zbiła butla gazowa.
Sonda
Czy mocno odczuwasz podwyżki cen?