Ty też możesz być moro mikolajem

i

Autor: arch. 43blp Tak wyglądałą akcja w ub. roku.

Ty też możesz być moro mikolajem

2021-12-06 3:16

Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej z 43 batalionu lekkiej piechoty w Braniewie organizują przedświąteczną zbiórkę pod hasłem “Sprawmy razem uśmiech dzieciom”.

Po raz kolejny żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej z 43 batalionu lekkiej piechoty w Braniewie organizują świąteczną zbiórkę dla dzieci z placówki „Mój Dom” w Ornecie.

Moro  Mikołaje

Akcja Moro Mikołaje odbywa się już po raz drugi. Do 20 grudnia każdy może wspomóc żołnierską zbiórkę i dołożyć swoją bożonarodzeniową cegiełkę. Co będzie szczególnie mile widziane? Mogą to być słodycze, nowe gry, puzzle, zabawki edukacyjne czy środki higieny – oraz wszystko to, co może sprawić radość małym wychowankom „Mojego Domu”. Zebrane prezenty zostaną umieszczone w paczkach i przekazane 22 grudnia dzieciom z orneckiej placówki.

Moro Mikołaje to bezinteresowna, cykliczna potrzeba wsparcia dzieci i młodzieży, której celem jest przygotowanie i przekazanie paczek świątecznych i sprawienie uśmiechu na twarzy podopiecznych placówki „Mój Dom” — mówi kpr. Krzysztof Caban, koordynator zbiórki.

Każdy może do nich dołączyć

Moro Mikołaje to nie tylko żołnierze braniewskiego batalionu, ale także ich rodziny, bliscy, przyjaciele, znajomi. Każdy, kto chciałby wspomóc żołnierską zbiórkę, powinien skontaktować się z koordynującym akcję kpr. Krzysztofem Cabanem. Telefon: 668 914 257. Mail: cabankrzysztof@wp.pl

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

SuperNova LIVE: To był rok w Radiu SuperNova

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?