Uwaga – strażacy będą realizować ćwiczenia

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Szkolenia i ćwiczenia to ważny element doskonalenia zawodowego strażaków.

Uwaga – strażacy będą realizować ćwiczenia!

2021-06-16 23:48

W sobotę (19 czerwca 2021) strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz strażacy – ochotnicy z powiatu braniewskiego będą realizować ćwiczenia taktyczno – bojowe w zakresie zwalczania pożarów powierzchni leśnych oraz dostarczania wody na duże odległości.

Koncentracja zasobów ratowniczych odbędzie się w pobliżu parkingu leśnego należącego do Leśnictwa Wilanowo w pobliżu rzeki Bauda. Ćwiczenia przeprowadzone będą w godzinach 09:15 – 12:30.

- Prosimy mieszkańców o zachowanie ostrożności z uwagi na przemieszczanie się znacznych zasobów ratowniczych na drodze wojewódzkiej nr 504 / Braniewo – Frombork/ oraz ograniczenie korzystania z parkingu na czas realizacji przedmiotowych ćwiczeń. Jednym z elementów ćwiczeń będzie pobór środka gaśniczego z rzeki Bauda oraz budowanie magistrali wodnej wzdłuż pobocza drogi wojewódzkiej nr 504 - informują strażacy.

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Raport z Sopotu. Trening po powrocie z Petersburga.
Sonda
Znacznie tańsze bilety na koncerty dla zaszczepionych osób to dobry pomysł?