W Braniewie można skorzystać z darmowej pomocy prawnej

i

Autor: www.pixabay.com Zdjęcie stanowi ilustrację do materiału

Miasto

W Braniewie można skorzystać z darmowej pomocy prawnej

2024-01-15 10:40

W Braniewie ruszyła darmowa pomoc prawna i poradnictwo obywatelskie dla mieszkańców powiatu. Mogą oni skorzystać z konsultacji w dwóch punktach w Braniewie, przy ul. Królewieckiej 13.

W Powiecie Braniewskim funkcjonują dwa Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej, w tym jeden także poradnictwa obywatelskiego. Warunkiem skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej lub poradnictwa obywatelskiego jest wymóg wcześniejszej rejestracji telefonicznej, pod numerem telefonu (55)6440241 lub (55)6440208. Telefon czynny jest w godzinach 7:00-15:00.

Punkty mieszczą się w Braniewie, przy ul. Królewieckiej 13 (budynek internatu Zespołu Szkół Budowlanych, wejście od ul. Wiejskiej 2). Punkty czynne będą przez pięć dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku):

1) PUNKT I – w godzinach od 8:00 do 12:00 udzielana będzie nieodpłatna pomoc prawna 2) PUNKT II – w godzinach od 13:00 do 17:00 udzielana będzie nieodpłatna pomoc prawna oraz świadczone będzie nieodpłatne poradnictwo obywatelskie. Nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie będzie obejmowało również nieodpłatną mediację.

WIELKI BU ROZJEŻDŻA MURAŃSKIEGO: To STARA GANGRENA i WSZA | NIE BĘDZIE WALKI Z OMIELAŃCZUKIEM? - KOLOSEUM

Wiesz, kto dubbinguje postaci z kultowych animacji? Dopasuj głosy polskich mistrzów dubbingu do bohaterów

Pytanie 1 z 13
Który polski aktor podkładał głos dla leniwca Sida z „Epoki lodowcowej”?