W Braniewie na koniec wakacji trzy dni zabawy

i

Autor: arch. BCK W trakcie trzydniowej imprezy nie zabraknie atrakcji.

W Braniewie na koniec wakacji trzy dni zabawy

2021-08-16 10:11

W ostatni weekend sierpnia (27-29.08.2021) Braniewo pożegna wakacje podczas trzech dni zabaw i niespodzianek przygotowanych przez miasto, miejskie instytucje i współpracujące organizacje. Eska Braniewo jest patronem medialnym tych przedsięwzięć, o których przeczytacie w artykule.

Zabawa rozpocznie się 27 sierpnia o godz. 17.00 w braniewskim amfiteatrze. Na początek funkcjonować będzie bezpłatna strefa dziecka. O godz. 19:00 na scenie amfiteatru pojawi się  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych z Elbląga z koncertem  pt. "Trudno tak - uczymy się siebie od nowa". Tego samego dnia zobaczymy pokazy tańca w wykonaniu uczestników elbląskiej szkoły tańca Brodway (20:15).

Baj Baj wakacje w Braniewie

W sobotę 28 sierpnia w Amfiteatrze wystąpią: iluzjonista ( 13:30 "Festiwal maskotek") , wokaliści z BCK-a oraz gwiazdy: Smolasty (19:00) i Kasia Kowalska (20:30). Niedziela 29 sierpnia to atrakcje, które odbędą się na Stadionie Miejskim w Braniewie. Tam zaplanowano: motocyklowy piknik rodzinny (10:00)  oraz rowerowy rajd maluszka ( 11:00). Eska Braniewo jest patronem medialnym tych przedsięwzięć.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Fest Festival 2021 - wielkie gwiazdy i ich hity! 4 dni muzycznego szaleństwa
Sonda
Gdzie najbardziej lubisz spędzać wakacje?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE