W Braniewie wciąż trwa walka z koronawirusem

i

Autor: www.pixabay.com Po szczepieniu każdy otrzyma odpowiedni cerytfikat.

W Braniewie wciąż trwa walka z koronawirusem

2022-03-09 15:46

W sobotę, 12 marca 2022 r. w Braniewskim Centrum Kultury uruchomiony zostanie dla osób chętnych Mobilny Punkt Szczepień. To już kolejna tego typu akcja, która odbywa się na specjalne życzenie mieszkańców.

Mobilny Punkt Szczepień będzie funkcjonował w BCK-a  przy ul. Katedralnej 9 w Braniewie w godzinach 10:00-16:00. W Punkcie można się będzie zaszczepić przeciwko COVID 19 jedno dawkowym preparatem Firmy Jannsen Johnson & Johnson oraz preparatem Pfizer (dawką I , II lub III).

Walka z koronawirusem

Do punktu szczepień nie trzeba się wcześniej rejestrować .Chętni mieszkańcy muszą posiadać przy sobie dokument tożsamości. Na szczepienia zapraszane są osoby od 15 roku życia ( z opiekunem prawnym) i osoby pełnoletnie. Po szczepieniu każdy otrzyma odpowiedni cerytfikat.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Program Niezapomniani ma 100 tysięcy fanów. Specjalny odcinek
Sonda
Która wersja "Króla Lwa" jest lepsza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE