We Fromborku powstanie fotograficzna mapa miasta

i

Autor: www.pixabay.com We Fromborku powstanie fotograficzna mapa miasta

We Fromborku powstanie fotograficzna mapa miasta

2021-09-03 9:45

Centrum Kulturalno Biblioteczne we Fromborku przygotowuje projekt Fotograficzna mapa miasta, który jest skierowany do młodzieży chcącej zmienić coś w swoim otoczeniu.

W ramach projektu zorganizowane zostaną warsztaty fotograficzne, warsztaty graficzne, zostanie także nakręcony film – jednym słowem uczestnicy stworzą coś, czego jeszcze we Fromborku nie było, czyli własny przewodnik po mieście Kopernika widziany oczami młodych.

Finałem działań będzie wystawa prac fotograficznych oraz premiera przewodnika A tym wszystkim od początku do końca zajmie się młodzie.

To na pewno szansa na rozwój i niezapomnianą przygodę no i chętni mogą przesyłać swoje zgłoszenia telefonicznie lub mailowo na adres Centrum Kulturalno Biblioteczne we Fromborku. A więcej informacji o projekcie  na fanpejdżu placówki. Projekt jest skierowany do młodzieży w wieku od 13 do 18 lat.

Bartosz Kurek ostrzega przed najtrudniejszym rywalem w ME 2021

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE