We Fromborku rusza drugi nabór

i

Autor: www.pixabay.com We Fromborku rusza drugi nabór

We Fromborku rusza drugi nabór

2023-01-09 9:58

Mieszkańcy miasta i gminy Frombork od poniedziałku, 9 stycznia mogą składać nowe wnioski w sprawie zakupu węgla po preferencyjnej cenie.

Podobnie jak podczas pierwszego naboru, zakończonego wraz z końcem roku, można w ten sposób nabyć maksymalnie 1,5 tony opału.

W przypadku gdy do dnia 31 grudnia 2022 r. nie dokonano zakupu paliwa stałego w ramach zakupu preferencyjnego albo dokonano takiego zakupu w ilości mniejszej niż 1,5 tony, to ilość paliwa stałego niezakupionego w ramach I transzy, powiększa limit II transzy. Oznacza to, że jeżeli osoba uprawniona do preferencyjnego zakupu węgla nie kupi go do 31 grudnia 2022 r. to po 01 stycznia 2023 r. będzie mogła dokonać zakupu 3 ton węgla.

Wniosek o preferencyjny zakup węgla może złożyć tylko jedna osoba z gospodarstwa domowego, spełniająca warunki uprawniające do takiego zakupu. Cena 1 tony węgla wynosi 1699,00 zł. brutto.

Formularze wniosków dostępne są w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej we Fromborku oraz w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Frombork i na stronie internetowej Urzędu.

Szczegółowe informacje na fanpejdżu UMiG we Fromborku.

„Chwile przed tragedią miejsce tętniło życiem”. Ogromny pożar stadniny na Białołęce. Spłonęło 8 koni

QUIZ PRL: Szalone studniówki w PRL-u! Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Za wyjątkowo nieodpowiednie uważano przyjście na studniówkę:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE