Wielkanocna niespodzianka w mieście od Braniewskiego Centrum Kultury

i

Autor: arch. BCK BCK zachęca do publikowania zdjęć ze ścianką.

Wielkanocna niespodzianka w mieście od Braniewskiego Centrum Kultury

2021-03-26 14:46

Braniewskie Centrum Kultury zaprasza do korzystania z wielkanocnej ścianki fotograficznej, która została wystawiona na placu przed pocztą główną przy ul. Hozjusza w Braniewie. To pierwsza tego typu inicjatywa.

Tego jeszcze w Braniewie nie było. Mieszkańcy przyzwyczaili się do świątecznych ozdób ulicznych przed Bożym Narodzeniem. Tym razem inicjatywa dotyczy świąt Wielkanocnych.

- Mamy nadzieję, że w tym trudnym czasie nasza ścianka umili mieszkańcom Braniewa wiosenne spacery. Oczywiście z zachowaniem sanitarnych zaleceń – mówi Anna Kowalczyk, dyrektorka Braniewskiego Centrum Kultury.

Niespodziankę wystawiono w piątek 26 marca. Od razu wzbudziła zainteresowanie mieszkańców, szczególnie tych najmłodszych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Dance Dance Dance - niesamowite występy z zagranicy. To trzeba zobaczyć!
Sonda
Czy dostałeś kiedyś niespodziewany prezent?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE