Wielkanocny Konkurs Tańca – Braniewo 2021 Online

i

Autor: www.pixabay.com Zwycięzców poznamy 9 kwietnia.

Wielkanocny Konkurs Tańca – Braniewo 2021 Online

2021-03-18 23:51

Wielkanocny Konkurs Tańca – Braniewo 2021 Online. To przedświąteczna propozycja Braniewskiego Centrum Kultury. Zadanie polega na stworzeniu wielkanocnej stylizacji i solowego układu tanecznego.

- Wielkanoc już za rogiem, więc serdecznie zapraszamy do wprowadzenia się w ten wyjątkowy świąteczny klimat - zachęcają organizatorzy.

  • Stwórz kreatywny, wielkanocny kostium lub przebranie.
  • Wybierz dowolną muzykę.
  • Stwórz niepowtarzalny układ taneczny.
  • Wygraj ciekawe nagrody

Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych bez ograniczeń wiekowych. Jury zwróci uwagę na stylizacje świąteczne, dobór repertuaru, umiejętności taneczne i muzykalność uczestników.

Plik z nagraniem należy dostarczyć do organizatorów do 5 kwietnia. Drogą elektroniczną: na adres sekretariat@bck.braniewo.pl (w tytule e-maila wpisując „Wielkanocny Konkurs Taneczny 2021” ). Należy pamiętać o załączeniu pliku wideo lub linku do jego pobrania, zdjęć i wymaganych wypełnionych dokumentów.

Zwycięzców poznamy 9 kwietnia.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Dance Dance Dance: Ostre starcie Idy Nowakowskiej z Agustinem Egurrolą
Sonda
13 dni wolnych to wystarczająca liczba?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE