Wielkie jaja w Lelkowie

i

Autor: arch. GCK Lelkowo Lelkowo przygotowane do tegorocznych Świąt Wielkanocnych.

Wielkie jaja w Lelkowie

2022-04-14 8:11

Warsztaty, konkursy, dekoracje – to przedświąteczne atrakcje przygotowane na czas tegorocznej Wielkanocy przez Gminne Centrum kultury w Lelkowie. Jednym z haseł przewodnich tych inicjatyw były “wielkie jaja”.

“Wielkie jaja” to wielkanocne dekoracje, które w tym roku pojawiły się w centrum Lelkowa. Jaja zawisły na drzewach, a z trawników pozdrawiają mieszkańców wielkanocne zające. Autorami prac są pracownicy Gminnego Centrum Kultury w Lelkowie i mieszkańcy gminy, którzy wzięli udział w przedświątecznych warsztatach artystycznych i konkursach.

Konkursy "Wielkie jaja" i "Wielkanocna Palma" rozstrzygnięte!

Laureatami w konkursie na "Wielkanocne wielkie jaja" zostali: Wojciech Stempowski i Mateusz Wasiuta. Wyróżnienia zdobyli: Kacper Lipka, Kinga Lipka, Alicja Wasiuta, Weronika Wieliczko, Marcelina i Zuzanna Pelc oraz Irena Werbowy. Natomiast w konkursie na "Wielkanocną palmę" wyróżnienia otrzymali: Borys Kanclerz i Bartosz Wieczorek. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody Wójta Gminy Lelkowo Łukasza Skrzeszewskiego, który osobiście gratulował uczestnikom oraz nagrody sponsora czyli Nadleśnictwa Zaporowo.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Ogród Botaniczny w Kielcach budzi się do życia
Sonda
Pieczesz czy kupujesz ciasta na święta?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE