Wielkie jaja w Lelkowie

i

Autor: arch. GCK Lelkowo Lelkowo przygotowane do tegorocznych Świąt Wielkanocnych.

Wielkie jaja w Lelkowie

2022-04-14 8:11

Warsztaty, konkursy, dekoracje – to przedświąteczne atrakcje przygotowane na czas tegorocznej Wielkanocy przez Gminne Centrum kultury w Lelkowie. Jednym z haseł przewodnich tych inicjatyw były “wielkie jaja”.

“Wielkie jaja” to wielkanocne dekoracje, które w tym roku pojawiły się w centrum Lelkowa. Jaja zawisły na drzewach, a z trawników pozdrawiają mieszkańców wielkanocne zające. Autorami prac są pracownicy Gminnego Centrum Kultury w Lelkowie i mieszkańcy gminy, którzy wzięli udział w przedświątecznych warsztatach artystycznych i konkursach.

Konkursy "Wielkie jaja" i "Wielkanocna Palma" rozstrzygnięte!

Laureatami w konkursie na "Wielkanocne wielkie jaja" zostali: Wojciech Stempowski i Mateusz Wasiuta. Wyróżnienia zdobyli: Kacper Lipka, Kinga Lipka, Alicja Wasiuta, Weronika Wieliczko, Marcelina i Zuzanna Pelc oraz Irena Werbowy. Natomiast w konkursie na "Wielkanocną palmę" wyróżnienia otrzymali: Borys Kanclerz i Bartosz Wieczorek. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody Wójta Gminy Lelkowo Łukasza Skrzeszewskiego, który osobiście gratulował uczestnikom oraz nagrody sponsora czyli Nadleśnictwa Zaporowo.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Ogród Botaniczny w Kielcach budzi się do życia
Sonda
Pieczesz czy kupujesz ciasta na święta?