Wielkie świąteczne śpiewanie w tym roku we Fromborku

i

Autor: fanpejdż Archikatedra Frombork Zdjęcie stanowi ilustrację do materiału

Wielkie świąteczne śpiewanie w tym roku we Fromborku

2022-11-30 11:13

W tym roku Koncert Kolęd zostanie zorganizowany w Archikatedrze na Wzgórzu Katedralnym we Fromborku. Wzorem lat ubiegłym pastorałki i świąteczne pieśni zaśpiewają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Koncert będzie nagrywany we Fromborku 7 grudnia, i w związku z koniecznością przygotowania Katedry do tego wydarzenia, nabożeństwa od 2 do 9 grudnia, będą odprawiane w kościele św. Wojciecha.

A transmisję z Koncertu Kolęd będzie można zobaczyć w telewizji w Wigilię, a także w pierwszy i w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia.

28 grudnia po Mszy Świętej o godz. 17.00, w Nowym Pałacu Biskupim będzie także możliwość wspólnego kolędowania. Archikatedra we Fromborku zaprasza także na tradycyjny, już VIII Fromborski Orszak Trzech Króli, którego stałym i nieodzownym elementem jest wspólne śpiewanie kolęd na ulicach miasta.

Izabela Leszczyna: "Po nowym roku przy zniesieniu tarcz tzw. antyinflacyjnych inflacja na pewno przebije 20 proc." [Sedno Sprawy]

QUIZ. Rozpoznasz gwiazdę po jej prawdziwym imieniu i nazwisku?! Niektóre pytania mogą zaszokować

Pytanie 1 z 10
Wojciech Basiura to...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE