Wsiadł ,,za kółko” pomimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów

i

Autor: www.pixabay.com Nieodpowiedzialna podróż musiała dobiec końca, a jej finał będzie miał miejsce w sądzie.

Wsiadł ,,za kółko” pomimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów

2021-07-15 23:48

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 24-letniemu mieszkańcowi powiatu braniewskiego, który za nic miał obowiązujące przepisy. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, którzy zatrzymali go do kontroli drogowej, 24-latek ma orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Teraz odpowie przed sądem.

W środę (14.07) około godz. 15:00 policjanci z ogniwa patrolowo interwencyjnego zatrzymali na jednej z braniewskich ulic pewnego kierowcę. Za ,,kółkiem’’ siedział 24-latek. Tak jak podczas każdej kontroli, funkcjonariusze przystąpili do weryfikacji tożsamości i uprawnień kierującego. 

Mężczyzna nie powinien włączać się do ruchu

Policjanci ustalili, że wobec 24-latka sąd orzekł dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Nieodpowiedzialna podróż musiała dobiec końca, a jej finał będzie miał miejsce w sądzie. Za popełnione przestępstwo 24-latkowi grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak: Lubię trzynastkę, w Tokio może być 13 medali

Quiz. Owoc czy warzywo? Dzieci znają odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
Papryka to: