“Wystarczy chcieć” - promocja książki Dariusza Lisa

i

Autor: arch. 9BBKPanc. Spotkanie odbyło się w Klubie 9BBKPanc.

“Wystarczy chcieć” - promocja książki Dariusza Lisa

2021-10-08 23:45

Pierwsze spotkanie autorskie Dariusza Lisa, promujące jego najnowszą książkę pt. „Wystarczy chcieć” odbyło się w Klubie 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej. Na spotkanie przybyło grono wiernych czytelników.

Dariusz Lis to nauczyciel, poeta i prozaik z Braniewa, który współpracuje z 9 brygadą od dawna, także jako zastępca dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych – szkoła prowadzi klasy wojskowe, a liceum i technikum ZSB od 2014 roku noszą imię „9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej".

Grono wiernych czytelników

Na spotkanie przybyło grono wiernych czytelników, wśród nich był m.in. burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki, który jeszcze raz pogratulował autorowi niedawno otrzymanej odznaki honorowej "Za zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego” i podziękował osobiście za promocję miasta. Dariusz Lis otrzymał również podziękowania za dotychczasową współpracę od 9BBKPanc. 

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze i jesiennym klimacie, a jego uczestnicy oprócz poznania autora i jego najnowszej powieści mogli delektować się: muzyką w wykonaniu Arkadiusza Witkowskiego, który grał na gitarze i śpiewał m.in. utwory Edwarda Stachury. Był także słodki poczęstunek w postaci pysznego jabłecznika. 

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Poradnik Zdrowie: kiedy iść do reumatologa?

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]