Braniewo stroi się na święta. Na placu przed Bazylika Mniejszą stanęła choinka

i

Autor: arch. UM Braniewo Za przystrojenie drzewka odpowiedzialni będą pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej i Braniewskiego Centrum Kultury.

Braniewo stroi się na święta. Na placu przed Bazyliką Mniejszą stanęła choinka

2020-12-03 23:52

Idą święta. Pandemia zmieniła wiele, ale mimo wszystko życie toczy się dalej. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, które też będą inne, ale jedno jest niezmienne. Choinka na święta musi być. W Braniewie o zbliżających się świętach przypomina choinka, która stanęła na placu przed Bazyliką Mniejszą.

W zorganizowaniu choinki, która co roku ozdabia plac przed Bazyliką Mniejszą w Braniewie co roku pomaga Nadleśnictwo Zaporowo. Tak stało się i tym razem. W przetransportowaniu drzewka pomogła prywatna firma, a za przystrojenie drzewka odpowiedzialni będą pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej i Braniewskiego Centrum Kultury.

Z powodu pandemii w grudniu br. w Braniewie nie odbędą się: wigilijne spotkania mieszkańców. Nie będzie też wspólnej zabawy sylwestrowej. Władze Braniewa szykują jednak przedświąteczną niespodziankę, która wprowadzi mieszkańców świąteczny nastrój. Ma nią być wyjątkowa dekoracja świąteczna. O tym, gdzie i kiedy się pojawi na razie miasto nie informuje.

Poczuj magię nadchodzących świąt! Rzeszów już w świątecznej oprawie!

Jak daleko jest z Gdyni do Zakopanego? Prawdziwy test na odległości [QUIZ]

Pytanie 1 z 14
Dalej jest z Warszawy do: