Zadbaj o swoje miejsce na Ziemi – zachęcają i obiecują nagrody

i

Autor: www.pixabay.com Sprzątanie "Małej Ojczyzny" w Braniewie odbędzie się w sobotę 24 kwietnia.

Zadbaj o swoje miejsce na Ziemi – zachęcają i obiecują nagrody

2021-04-20 23:56

To pomysł przygotowany z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Ziemi. Radna Joanna Smoliniec z Braniewa wraz z partnerami, zaprasza osiedlowe ekipy lub grupy przyjaciół do wspólnego sprzątania swoich podwórek lub ulubionych miejsc spacerowych.

To akcja - konkurs, który sprawdzi gotowość mieszkańców Braniewa do zadbania o swoje miejsce na Ziemi. Sprzątanie odbędzie się w sobotę 24 kwietnia.Chętni mogą do piątku (23 kwietnia) odebrać rękawiczki oraz worki na śmieci z siedziby Centrum Edukacji przy ul. Morskiej 7. Fotorelacje z akcji wezmą udział w konkursie. Można je będzie nadsyłać na adres: j.smoliniec@gmail.com

- Liczymy na mobilizację i w związku z panującą pandemią pamiętajmy o środkach bezpieczeństwa. Przy okazji przypominam, że worki ze śmieciami wyrzucamy do gniazd zlokalizowanych na sprzątanych podwórkach, jeżeli ktoś nie będzie sprzątał podwórka- prosimy dać znać, aby móc odebrać zebrane śmieci – mówi Joanna Smoliniec, inicjatorka akcji.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Wiewiórki w Łazienkach Królewskich

Najpiękniejsze zabytki Europy. Gdzie to jest?

Pytanie 1 z 10
Gdzie mieści się Partenon?
Zdjęcie