Zatoka Braniewo na dobrej drodze do awansu

Autor: fanpejdż MKS Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo na dobrej drodze do awansu

sport

2023-06-28 8:35

W pierwszym meczu barażowym o awans do forBET IV ligi, MKS Zatoka Braniewo zremisowała na wyjeździe z Motorem Lubawa 1:1. Rewanż w środę (28.06), we Fromborku, o godz. 17.

Pierwszy barażowy mecz Smoków z Zatoki rozpoczął się od szybkiego gola strzelonego w 4 minucie spotkania przez Łukasza Wolaka. Na 1:1 wyrównał w 37 minucie Szymon Modrzewski z karnego.

Teraz przed Smokami z Zatoki drugie spotkanie z cyklu "być, albo nie być". W środę, o 17 drugi mecz o awans do forbet Iv ligi, braniewianie rozegrają na stadionie we Fromborku.

Na to spotkanie kibice MKS Zatoka Braniewo będą mogli pojechać specjalnym autobusem.  Odjazd o 16:30 z parkingu przy Basenie Miejskim w Braniewie.