Zmiany kadrowe w braniewskiej policji

i

Autor: arch. KPP Braniewo Kom. Jakub Sylwestrzak na swoim nowym stanowisku.

Zmiany kadrowe w braniewskiej policji

2022-01-05 1:50

Kom. Jakub Sylwestrzak, dotychczasowy naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego szczycieńskiej komendy rozpoczął nowy etap zawodowej kariery. Teraz będzie służył w Braniewie.

Nadinsp. Tomasz Klimek – Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie powierzył kom. Sylwestrzakowi pełnienie obowiązków na stanowisku I zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie.

Kom. Jakub Sylwestrzak ma 38 lat, jest żonaty. W latach 2003-2004 odbył służbę kandydacką w Oddziałach Prewencji Policji w Warszawie, rok później wstąpił w szeregi Straży Granicznej. Po spędzonych tam kilku latach podjął decyzję o zmianie munduru na policyjny. Od początku swojej kariery związany był z Komendą Powiatową Policji w Szczytnie, w której od 2018 roku zajmował stanowisko naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego.

Oficjalna prezentacja

Funkcjonariusze z Braniewa poznali nowego zastępcę Komendanta Powiatowego Policji podczas uroczystej zbiórki, która odbyła się w poniedziałek (3.01.2022r.)  W uroczystości uczestniczył insp. Edward Szydłowski – zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, który wręczył kom. Jakubowi Sylwestrzakowi rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisku współdowodzącego braniewską jednostką.

 W słowach kierowanych do zebranych policjantów kom. Jakub Sylwestrzak  zaznaczył, że możliwość służby w Braniewie jest dla niego powodem do dumy i dołoży wszelkich starań, by zapewnić lokalnej społeczności jak najwyższy poziom bezpieczeństwa.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

To była walka roku! Andrzej Kostyra i Przemysław Saleta podsumowują 2021 rok

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]